skip to Main Content
Bursa Tel çit örgü

Bursa Çit Tel Örgü

Bursa Çit Tel Örgü

Özel üyelik alanlarında, spor sahalarında (basketbol, voleybol, futbol, tenis kortları) , güvenlik önlemi alan bölgelerin çevresi şeklinde yerlerde Bursa çit tel örgü sistemleri tarafından yaygın olarak tel örgü işlemi uygulanır. Düz olan galvanizli tel, muayyen ölçülerde sarmal bir şekilde makinelerde örülür. Kullanılan örgünün göz aralıkları, hangi maksat için kullanılacaksa ona göre ayarlanır. Örneğin 30×30 mm, 40×40 mm, 50×50 mm göz aralığı benzer biçimde…

Galvaniz örgü telleri, ancak çıplak olarak uygulanabildiği gibi; tel üstüne PVC kaplı olarak da yapılır. 

Bursa Çit Tel Örgü

Bu tatbik daha çok spor sahalarında ve çevre düzenlemeleri meydana getirilen yerlerde kullanılır. Bunun dışında, aleni alanda doğal tavukçuluk üretimi meydana getiren çiftliklerin çevrelenmesinde de bu tip tel örgüler çoğunlukla kullanılır.

PVC ve Galvaniz Tel Örgünün Özellikleri

Galvaniz kaplı tel örgülerin, PVC kaplı olarak zeminde kurulan beton ve demir direkler ile bağlanmasıyla alanın oluşumu sağlanır. Kaliteli bir tel örgü için; örgülerin uzun ömürlü, paslanmayan, her ölçüye ayarlanabilecek, değişik hava koşullarına ahenk sağlayabilecek ve dayanıklı bir yapıda olması icap eder. Bu tür kaliteli teller, diğerlerine oranla daha yüksek fiyatlardan uygulanır. PVC kaplanmayan, üzerinde galvaniz olmayan teller ise; kalitesiz ve ucuzdur. Kötü hava şartlarında paslanma gibi bir durum olacağı için öneri edilmez.

Tellerin kalınlığı milimetrik özelliklerde kullanılır. Örneğin, tel kalınlığı 1,5 mm, 2 mm ve 3 mm benzer biçimde… Sadece galvaniz kaplı olarak kullanılan bu tür tel örgüler; çiftliklerin, inşaat alanlarının, arsaların, girilmesi yasak olan bölgelerin ve orman koruma bölgelerinin etrafının çevrilmesinde kullanılır.

Tel Örgü Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tel örgü yaptırırken ilk önce kullanılacağı alan göz önünde bulundurulmalıdır. Buna gore tellerin kalınlığı, göz aralıkları ölçüleri ve örgü yapılacak telin kalitesi ilk dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan unsurlar içinde yer alır. 

Örneğin; Bir halı sahanın çevresinin tel örgü ile test altına alınması için; örgünün 3,5 mm genişliğinde, galvaniz tel üzerine PVC kaplı 50×50 mm göz aralığında olmalıdır. Bu göz aralığı tenis kortlarda farkına varır. Buna nazaran tenis kortlarda genel anlamda 40×40 mm göz aralığı uygulanır. Tel örgü bu kullanılan alana göre dokunur ve  örgü yüksekliği ise, genelde bu tip sahalarda 6 metre olarak dokunur.

Bursa tel örgü ve tel firması olarak yıllardan beri Bursa ve Türkiye genelinde, panel çit, cim çit, galvanizli çit, dikenli tel, PVC kaplama tel, duvar üstü tel, beton çit direği gibi birçok ürün yelpazemizle hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz ile her zaman sorunsuz bir şekilde hizmet ağımızı genişleterek devam etmekteyiz.
Bursa’da tel örgü çit sistemleri geleceğinizi koruma altına alma konusunda sizin en büyük yardımcınızdır. Tel örgü çit fiyatları ile bölgede ve Türkiye genelinde en uygun fiyatlarla bahçelerinizi, evinizi, tarlanızı veya çitle çevirmek istediğini her yeri en uygun fiyatlarımızdan yararlanarak çevirebilirsiniz.
Tel firmaları arasında yıllardan beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sorunsuz şekilde teslimat yapılıp ürünlerimizin arkasında durmaktayız.
Bursa örgülü tel sistemleri siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Referanslarımıza her geçen gün yeni firmalar, adlar eklenmektedir. Birçok kurumsal şirket, malzeme, işçilik ve süre konularında, firmamızdan ve hizmet kalitemizden memnun kaldıkları için uzun yıllardır firmamızı tercih etmektedirler. Firmamızda müşteriyi bilgilendirmek en önem verdiğimiz konulardan biridir. Bunun sebebi ise müşteri neye para harcamış olduğunu bilsin ve yapılan işten, malzemeden memnun kalsın isteriz.
Bursa tel çit olarak saha güvenliği konusunda sektörün öncüsü olan firmamız, dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip etmekte olup, uluslararası kalite standartlarında imalat yapmaktadır. Ülkemizin her yerinde, değişik sektörlerin gereksinim duyan değişik ölçü, ebat ve kalınlıkta tel imalatını oluşturan firmamız, malzemesi ve montajı dahil olmak üzere tecrübeli ekipleri ile topyekün tel-çit uygulamaları yapmaktadır.
Tel örgü çeşitleri açısından zengin bir yelpazeye sahip firmamız, her türlü tel çitler isteğinize göre cevap vermektedir. Bahçe örgülü tel fiyatları bakımından uygun seçenekler sunmaktayız. Bereket tel firmaları arasında parlayan bir geçmişe sahip kariyerimiz var. Bursa tel çit imalatçıları ile sektörde her geçen gün yenilikler peşinde hizmet vermekteyiz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Call Now ButtonTıkla Ara