skip to Main Content
Bursa Kafes Teli Imalatçıları

Bursa Kafes Teli

Bursa Kafes Teli

Bursa Kafes teli; basket sahaları, tenis kortları, halı sahalar ve öteki spor alanlarında kullanılan en ideal çevreleme sistemidir. Ayrıca Bursa Kafes Teli İmalatçıları kafes teli; bahçe, arsa, yapınak, villa, karayolları, askeriye, spor tesisleri ve benzeri alanların çevre emniyetini sağlamak için de kullanılırlar. Kafes teli galvanizli kaplı ve Pvc kaplı olmak suretiyle iki çeşide ayrılmaktadır.

Profesyonel ekiplerimiz ile her zaman sorunsuz bir şekilde hizmet ağımızı genişleterek devam etmekteyiz. Bursa tel örgü çit sistemleri geleceğinizi koruma altına alma konusunda sizin en büyük yardımcınızdır. Bursa tel örgü çit fiyatları ile bölgede ve Türkiye genelinde en uygun fiyatlarla bahçelerinizi, evinizi, tarlanızı veya çitle çevirmek istediğini her yeri en uygun fiyatlarımızdan yararlanarak çevirebilirsiniz.

Çelik tel üzerine çinko ve sıcak daldırma galvaniz uygulaması ile üretilen teller ile örülen kafeslere, galvaniz kafes tel; olup biten bu tellere bir de pvc kaplama giydirilirse, oluşan bu telden örülen kafese de pvc kaplama kafes adı verilir. Galvanizli kafes teli kalınlığı: 1,50 mm- 6,00 mm içinde; göz aralığı ise 10×10 mm ile 60×60 mm arasındadır. PVC kafes teli kalınlığı: 3,00 mm; göz aralığı ise 20×20 mm ile 40×40 mm arasındadır.

Yıldız Tel, kaliteyi ucuza üretir ve üstün hizmet özellikleri ile uygular. Kafes teli, uzun ömürlü, sarkmayan esnemeyen dayanıklı yapısı, rahat uygulanabilir montajı ve ekonomik tutarları ile fazlaca iyi bir koruma yöntemidir. Ayrıca kafes teli, hemen her alanda kullanılacak müsait bir sistemdir.

Bursa kafes teli firmaları arasında yıllardan beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sorunsuz şekilde teslimat yapılıp ürünlerimizin arkasında durmaktayız.

Bursa tel örgü çit sistemleri siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Referanslarımıza her geçen gün yeni firmalar, adlar eklenmektedir. Birçok kurumsal şirket, malzeme, işçilik ve süre konularında, firmamızdan ve hizmet kalitemizden memnun kaldıkları için uzun yıllardır firmamızı tercih etmektedirler. Firmamızda müşteriyi bilgilendirmek en önem verdiğimiz konulardan biridir. Bunun sebebi ise müşteri neye para harcamış olduğunu bilsin ve yapılan işten, malzemeden memnun kalsın isteriz.

Bursa Tel Çit Sistemleri, estetiği ve sağlamlığı bir arada sunuyor. Yılların birikimi ve tecrübesiyle hizmet veren Bursa tel örgü, kafes teli imalatı ile de adından söz ettiriyor. Güvenli ve kaliteli imalat anlayışını ilke edinmiş olan Bursa tel çit, hizmetlerine devam ediyor.

Bursa tel örgü, Bursa tel çit, Bursa tel örgü firmaları, Bursa tel çit firmaları, Bursa tel örgü fiyatları, Bursa tel çit fiyatları, Bursa örgü teli, Bursa panel çit, Bursa çim çit, Bursa Jiletli çit, Bursa direkli tel örgü, Boru direkli tel çit, Beton direkli tel örgü, Kafes teli, Bursa jiletli tel, En uygun tel çit fiyatları, En iyi tel örgü firması, En kaliteli tel çit, en güvenilir Bursa tel örgü firması, Tel çit, tel örgü, çim çit fiyatları, panel çit fiyatları, dekoratif çim çit, Bursa çim çit firmaları, Bursa’nın en iyi tel örgü çit firması gibi kelimelerle bizi bulabilirsiniz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Call Now ButtonTıkla Ara