skip to Main Content
Bursa Tel çit Imalatçıları

Bursa Tel Çit İmalatçıları

Bursa Tel Çit İmalatçıları

Bursa tel çit imalatçıları olarak ise ekonomik ve çeşitli ebatlarda beton çit direkleri muhtelif göz aralığı ve tel kalınlığında helezon örgü telleri ile Bursa tel örgü jiletli tel imalatı muhtelif bahçe kapıları imalatı, manuel bariyerler imalatını yapmaya devam ediyoruz. Bunun yanında ise muhtelif bahçe kapı otomasyonları, çelik konstrüksiyon çatı işleri, spor kompleksleri dekoratif tel örgü satışı ile montajının yanı sıra jiletli tel imalatı, trapez sac ile inşaat vb. Saha kapatma işleri üretimimiz olan çit direkleri ile tellerinden montajı uzman kadromuzla itina ile gerçekleştirilir.

Bursa tel çit imalatçıları arasında yıllardan beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sorunsuz şekilde teslimat yapılıp ürünlerimizin arkasında durmaktayız.

Bursa tel çit sistemleri siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Referanslarımıza her geçen gün yeni firmalar, adlar eklenmektedir. Birçok kurumsal şirket, malzeme, işçilik ve süre konularında, firmamızdan ve hizmet kalitemizden memnun kaldıkları için uzun yıllardır firmamızı tercih etmektedirler. Firmamızda müşteriyi bilgilendirmek en önem verdiğimiz konulardan biridir. Bunun sebebi ise müşteri neye para harcamış olduğunu bilsin ve yapılan işten, malzemeden memnun kalsın isteriz.

Tel örgü ileri seviyede güvenlik sağlarken bununla birlikte da dekoratif yapısı ile estetiği ön planda tutarak mekânınıza görsel kirlikten uzak tutmaktadır. Bursa tel çit firmalarının yanı sıra modern ve emin çözümler sunuyoruz. Tel çitler darbelere ya da eğilmelere karşı daha sağlam yapıdadırlar. Paneller punto deposu ile telden yapım edilir. 

Kullanılan tel çapı 4.5mm ile 5,0 mm genişliğinde olmaktadırlar. Tellerin hepsi daldırma galvanizli olarak punto kaynağına giriyor. Üretim esnasında malzemeye koruyucu galvanize işlemi yapılır. Yüksek dayanımlı polyester esaslı boya ile elektrostatik fırınlama sistemi uygulaması yapılarak çitin dış ortamdan kaynaklanabilecek yıpranmalarına karşı dayanaklı hale getirilmesi sağlanıyor. Bu sayede ise paslanma yada renk solmalarına karşı da uzun yaşam kazandırılır. 

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Call Now ButtonTıkla Ara