skip to Main Content
Bursa çim Tel örgü Fiyatları

Dekoratif Çim Çit

Dekoratif Çim Çit

Dekoratif çim çit yeni nesil ürünlerden biri olarak kullanılmaktadır. Çim çitler genel olarak halı saha kullanılan çim halıdan farklı bir yapıdadır. Bundan da yeni nesil çit olarak kabul edilir. Çim çitler; çim halıdan farklı olarak sadece belirli yüzeylerde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Kullanımı kolay kolay kullanım. 

Montajının kolay olmasının yanı sıra sökülmesi ve farklı bir alana taşınması oldukça pratik olmaktadır. Çim çit fiyatları bakımından da çim halıdan daha ekonomiktir.

Çim çit genel olarak güneşlerine karşı oldukça kuvvetli ve dayanıklı olan PVC’lerden inşaat olan. Birçok işlemden geçer ve bu sayede dayanıklılığını kazanır. Galvanizi yoğun tellerden üretilen bu çitler; yanmaz ya da diğer bir alev almamaktadır. Yalnızca güvenlik ve şekerlik için değil; çirkin ekran de engelleyen yapılardır.

Yeşil kalan ve estetik açıdan şık duran bu ürünlerin koşullarında kullanılabilir. Oldukça uzun ömürlü güvenilir bir tane varsayılan satın alınmamış hiçbir yerde kullanılamaz. Doğa dostu olmalarının yanı sıra yazı ve sökümü oldukça kolaydır. Çim çit panelleri; çit yüzeylerinde kullanılmaktadır.

Genel Olarak Dekoratif Çim Kullanım Alanları:


Duvar üzerine, Balkonlarda, Teraslarda, Beton Duvarlar, Tel örgü yüzey bölümlerinde, Halı sahalarda kullanılmaktadır.
Bu kullanım alanları farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Tek ilgili olarak arzu edilen kalınlık ve ebatlarda üretim yapılabilmekteyiz. Çit yükseklikleri bakımından arzu edilen ve talep edilen doğrultuda üretim yapmaktayız. Bu türe göre de çit için çim çit fiyatları yüksektir. 

Çim Çit Kalitesi Nasıl Anlaşılır?


Bursa çim çit kalitesi üretildiği malzemelerden üretilmektedir. Süpürgece üretmek güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan PVC malzemelerden üretilmektedir. Bu sayede de dışarıda, direkt güneş ışınına maruz kalacak şekilde kullanılabilir. Bunun yanı sıra kalitesi, renginin solmamasıyla da anlaşılabilir. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yeşil çim çitlerin zamanla solmaz. tel çit için bizlere ulaşabilir, daha detaylı bilgi fiyatları.

Bursa tel örgü ve tel firması olarak yıllardan beri Bursa ve Türkiye genelinde, panel çit, cim çit, galvanizli çit, dikenli tel, PVC kaplama tel, duvar üstü tel, beton çit direği gibi birçok ürün yelpazemizle hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz ile her zaman sorunsuz bir şekilde hizmet ağımızı genişleterek devam etmekteyiz.
Bursa’da tel örgü çit sistemleri geleceğinizi koruma altına alma konusunda sizin en büyük yardımcınızdır. Tel örgü çit fiyatları ile bölgede ve Türkiye genelinde en uygun fiyatlarla bahçelerinizi, evinizi, tarlanızı veya çitle çevirmek istediğini her yeri en uygun fiyatlarımızdan yararlanarak çevirebilirsiniz.
Tel firmaları arasında yıllardan beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sorunsuz şekilde teslimat yapılıp ürünlerimizin arkasında durmaktayız.
Bursa örgülü tel sistemleri siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Referanslarımıza her geçen gün yeni firmalar, adlar eklenmektedir. Birçok kurumsal şirket, malzeme, işçilik ve süre konularında, firmamızdan ve hizmet kalitemizden memnun kaldıkları için uzun yıllardır firmamızı tercih etmektedirler. Firmamızda müşteriyi bilgilendirmek en önem verdiğimiz konulardan biridir. Bunun sebebi ise müşteri neye para harcamış olduğunu bilsin ve yapılan işten, malzemeden memnun kalsın isteriz.
Bursa tel çit olarak saha güvenliği konusunda sektörün öncüsü olan firmamız, dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip etmekte olup, uluslararası kalite standartlarında imalat yapmaktadır. Ülkemizin her yerinde, değişik sektörlerin gereksinim duyan değişik ölçü, ebat ve kalınlıkta tel imalatını oluşturan firmamız, malzemesi ve montajı dahil olmak üzere tecrübeli ekipleri ile topyekün tel-çit uygulamaları yapmaktadır.
Tel örgü çeşitleri açısından zengin bir yelpazeye sahip firmamız, her türlü tel çitler isteğinize göre cevap vermektedir. Bahçe örgülü tel fiyatları bakımından uygun seçenekler sunmaktayız. Bereket tel firmaları arasında parlayan bir geçmişe sahip kariyerimiz var. Bursa tel çit imalatçıları ile sektörde her geçen gün yenilikler peşinde hizmet vermekteyiz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Call Now ButtonTıkla Ara