skip to Main Content
Bursa Dikenli Tel

Dikenli Tel Fiyatları Bursa

Dikenli Tel Fiyatları Bursa

Dikenli tel fiyatları Bursa genelinde yapılan araştırmalarda uygun fiyatlar olarak belirlenmiştir. Kaliteli sıcak daldırma galvanizli telden imal edilmiştir. İmalatlarımızdan pıtrak ve çifti nek markalı dikenli teller ters büküm olarak üretilmiştir. Bursa dikenli tel fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Büküm yapılan hat teline sivri ve muntazam dikenlerin, dört kez burularak sarılmış olması, zaman içinde veya uygulama esnasında dikenlerin gevşeyerek bozulmasına ve dökülmesine engel olur. 

Kirpi marka dikenli tel ise klasik konvansiyonel örgü sistemi ile imal edilmiştir. En uygun dikenli tel fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz. Jiletli veya dikenli çit sistemleri özel mülk alanlarına kesinlikle girilmemesi arzu edildiğinde talep edilir. Hassas özel mülkler, askeri alanlar, yüksek güvenlikli siteler gibi büyük yapı alanlarında oldukça sık kullanılan bir çit çevirme sistemidir. 

Özellikle jiletli telde 0,5 mm incelikte keskin teller kullanılır. aşılması oldukça zordur. Aynı zamanda oldukça yüksek uyarıcı bir görüntüye sahiptir. Dikenli telden daha karmaşık olduğu için kesici aletlerle kesilmesi büyük uğraş gerektirir. Arsa, ev, arazi, özel alanları çevirmek için uzun yıllardır dünya çapında kullanılan birinci sıradaki çözümdür. 

Uzun süre birçok hava koşuluna dayanabilen galvanizli tellerin örülmesi ile üretilir. Bursa tel çit olarak isteğe göre galvaniz yada pvc kaplı olarak montajladığımız tel örgünün sağlamlığı şüphe götürmez. isteğe veya gerekliliğe göre her 3 metrede bir veya ne gerekiyorsa aralıklarla beton veya demir direklere bağlanır. 

Sağlamlık açısından mutlaka direk diplerine beton atılarak bağlantı noktaları kuvvetlendirilir. Öte yandan her 35-40 metre arasına çift taraflı payanda atılır ki sağlamlığı ve devrilmez ligi sağlansın. Son olarak ise çit yüksekliğine birkaç sıra gergi teli çekilir.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Call Now ButtonTıkla Ara