skip to Main Content
Panel çit Bursa

Panel Çit

Açık alanlar için kullanılan çit mülkiyet ve çevre güvenliği sağlayan, sınırları belli eden, dekoratif işlevi bulunan bir tel örgü sistemidir. Sağladığı estetik görünüm sayesinde her yerde kullanıma uygun bir tel örgü yapısına sahiptir. Gelişebilecek tabiat vakaları karşısında dayanıklı tel örgülerden olup yüksek oranda tercih edilebilir bir tel çittir.

Panel çit farklı aralıklar ile farklı kalınlıklarda yapılabilmektedir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz açık oturum çit tel örgü sistemlerinde, dayanıklı ve kaliteli ürünler kullanarak oluşabilecek kötü vakalara ve ürünün kullanım süresine katkı sağlamaktayız. Yaptırılan panel çitlerin, renk ve dokusunda oluşabilecek tüm deformasyonların önüne de sadece kaliteli ürünler kullanarak geçilebilir. Yapınak çıkışlı renkler kullanılmış olması, renk deformasyonunu önler.

Bursa panel çit fiyatlandırmasında, öteki tel örgü sistemlerinden daha uygun koşullar olduğunu söylemek mümkün. Ancak yine de standart bir fiyatlandırma tel örgü sektöründe mümkün değildir. Çünkü tel örgünün yada panel çitin kalınlığı, dokusu, uygulanacak zemin, uygulama boyutu vs. önem taşımaktadır. 

Değişen teknolojinin gelişmesi ve görselliğin ön planda olduğu bu zamanlarda toplu yerleşim alanı olan siteler, okullar, hastaneler, park ve bahçeler, özel mülkiyetli çiftlik ve bahçeli villa tipi evlerin bahçe duvarı ve çevresinin emniyetinin sağlanması için yaygın olarak üretilen ve kullanılan, çephe çsafha etrafı saran teller her yönü ile çok tercih edilmektedir.

Bursa Dekoratif panel çit açık alan çit tel örgü uygulamaları firması olan Yıldız tel örgü çit sistemleri uzun yıllar alanında deneyimli kadrosu ve alan kişi memnuniyeti odaklı çalışan ustalaşmış ekibi ile çok kısa sürelerde uygun dekoratif panel çit fiyatları ile bu alanda hizmet vermektedir.

Back To Top Call Now ButtonTıkla Ara