skip to Main Content
Tel çit Tel örgü

İznik Tel Örgü Çit

İznik Tel Örgü Çit

İznik tel örgü çit sistemlerinde ilçemiz genelinde panel çit, çim çit, dikenli tel örgü, jiletli çit, beton direkli tel örgü, metal direkli tel örgü çit sistemleri ile açık alan güvenliğinizi biz sağlıyoruz. Kullandığımız malzemeler TSE kalitesinde ve güvenilirliği ispatlanmıştır. Bursa İznik ilçemizde açık alanlarınızın, bahçelerinizin, evlerinizin, villalarınızın hatta tarlalarınızın çevre korumasını sağlıyoruz.

Açık alanlar için kullanılan çit mülkiyet ve çevre güvenliği sağlayan, sınırları belli eden, dekoratif işlevi bulunan bir tel örgü sistemidir. Sağladığı estetik görünüm sayesinde her yerde kullanıma uygun bir tel örgü yapısına sahiptir. Gelişebilecek tabiat vakaları karşısında dayanıklı tel örgülerden olup yüksek oranda tercih edilebilir bir tel çittir.

Panel çit farklı aralıklar ile farklı kalınlıklarda yapılabilmektedir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz açık oturum çit tel örgü sistemlerinde, dayanıklı ve kaliteli ürünler kullanarak oluşabilecek kötü vakalara ve ürünün kullanım süresine katkı sağlamaktayız. Yaptırılan panel çitlerin, renk ve dokusunda oluşabilecek tüm deformasyonların önüne de sadece kaliteli ürünler kullanarak geçilebilir. Yapınak çıkışlı renkler kullanılmış olması, renk deformasyonunu önler.

Bursa panel çit fiyatlandırmasında, öteki tel örgü sistemlerinden daha uygun koşullar olduğunu söylemek mümkün. Ancak yine de standart bir fiyatlandırma tel örgü sektöründe mümkün değildir. Çünkü tel örgünün yada panel çitin kalınlığı, dokusu, uygulanacak zemin, uygulama boyutu vs. önem taşımaktadır. 

Bursa tel örgü Çit Firmaları lideri Yıldız Tel Çit Sistemleri olarak Türkiye genelinde geniş kapsamlı ve başarılı projeye imza attık. Sektörde kendimize saygın bir yer edinerek ve Bursa tel örgü sistemleri olarak kurulduğumuz günden itibaren iş – işçilik devam ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı ilke edindik. Amacımız sektörde çıtayı daha fazla da pazarlamak, daha fazla projeye imza atmak ve en önemlisi de müşterilerimize en uygun projeyi ve kaliteli ürünü sunmaktır. Firmamızın kurumsallaşma adına yaptığı daha geniş olarak ta hızlandırılmış Bursa tel çit sistemleri zamana karşı yarışarak hizmet büyümeye devam etmektedir.

Çim çit yeni nesil ürünlerden biri olarak kullanılmaktadır. Çim çitler genel olarak halı saha kullanılan çim halıdan farklı bir yapıdadır. Bundan da yeni nesil çit olarak kabul edilir. Çim çitler; çim halıdan farklı olarak sadece belirli yüzeylerde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Kullanımı kolay kolay kullanım. 

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Call Now ButtonTıkla Ara