skip to Main Content
Bursa Jiletli Tel örgü

Bursa Jiletli Çit

Bursa Jiletli Çit

Bursa jiletli Çit açık alanları korumak için en çok talep edilen yüksek güvenlik önlemlerinden biridir. Dikenli tellerin güvenliği sağlayamadığı ya da tehlikeli olduğu kullanımı sağlanan jiletli tellerin; kesici değil. Jiletli teller özel alanlara girmeye çalışırken vücuduna da takılmaktadır. Bu sayede kişi tel üzerinde takılır. Oldukça yüksek ve kaliteli güvenlik önlemleri sağlayan ve başarılı olan jiletli tel, tehlikeli ve riskli kullanılmaktadır. Caydırıcı bir güvenlik önlemi olması, kişiler herhangi bir suça kalkışmadan vazgeçmektedir. Tel çit fiyatları ile kıyaslandığında daha yüksek olsa da gerçek hayatta en başarılısı olarak kabul edilir.

Düz Hatlı Jiletli Tel Nedir?

Jiletli tel düz hatlı şekilde de üretilebilir. Bu durumda düz hatlı jiletli tel ince bir sıra ile dizilmiş olan birçok telden oluşur. Bariyer görevi görmesi nedeniyle detay sıkça tercih edilir. Genel olarak yeşil, gri kullanılmaktadır. Jiletli tellerin üretimi ve üretimi oldukça fazladır. Özel mülkler için kullanımı da sıkça tercih edilir. Özellikleri:

Jiletli teller paslanmaz ve ince demirlerden üretilmektedir.
Üzerine jilet geçirilerek beraber teller düz şapka şeklinde kullanılır.
Jiletlerin altında yer alan demir sütunlarının aralarının ardında bırakılması gerekmektedir. Bu sayede istek duygusu verme vazgeçişe bırakmaktadır.
Bu teller fırın boyası ile renklendirilir. Bu sayede de zamanla solmalar ortaya çıkmaz.
Kar ya da yağmur yağması durumunda aşınmalar ya da paslanmalar söz konusu değildir.
Örgü tel fiyatları ile kıyaslandığında ekonomiktir.
Bu tellerin kaliteli olarak üretilmekte ve oksitlenme özelliği olmayan, yüksek dayanımlı malzemelerden üretilmektedir.

Jiletli Çit Fiyatları Nedir?

Jiletli tel çit için talep edilen fiyatlar değişmektedir. Jiletli tel fiyatları kullanılan telin ebatlarına göre değişmektedir. Paslanmaz çelikten üretilmelerinin yanı sıra sütunlarla güçlendirilmiş şekilde üretilmektedir. Bu tellerin kırılması ya da bükülmesi zordur. Bu tellerin iklim koşullarından etkilenmesi söz konusu değildir. Kopma ya da kırılma gibi gruplar halinde meydana gelir.

Açık alanlar için kullanılan çit mülkiyet ve çevre güvenliği sağlayan, sınırları belli eden, dekoratif işlevi bulunan bir tel örgü sistemidir. Sağladığı estetik görünüm sayesinde her yerde kullanıma uygun bir tel örgü yapısına sahiptir. Gelişebilecek tabiat vakaları karşısında dayanıklı tel örgülerden olup yüksek oranda tercih edilebilir bir tel çittir.

Panel çit farklı aralıklar ile farklı kalınlıklarda yapılabilmektedir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz açık oturum çit tel örgü sistemlerinde, dayanıklı ve kaliteli ürünler kullanarak oluşabilecek kötü vakalara ve ürünün kullanım süresine katkı sağlamaktayız. Yaptırılan panel çitlerin, renk ve dokusunda oluşabilecek tüm deformasyonların önüne de sadece kaliteli ürünler kullanarak geçilebilir. Yapınak çıkışlı renkler kullanılmış olması, renk deformasyonunu önler.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Call Now ButtonTıkla Ara