skip to Main Content
Bursa Tel örgü Sistemleri

Bursa Tel Örgü Sistemleri

Bursa tel örgü sistemleri

Bursa tel örgü sistemleri sektöründe uzun senelerden beri Bursa tel örgü çit sistemleri sektöründe hizmet veren, bariyer ve tel çit uygulamalarında çığır açan Yıldız Tel, Tel çit firmaları arasında verdiği kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile özel bir yere haizdir. Tel çit fiyatları ve tel çit modelleri mevzusunda pek çok seçenek sunan ve alan kişi odaklı çözümler üreten firmamız, kaliteden taviz vermeden, ekonomik fiyatlara tel çit uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Farklı olarak birçok ismi bulunan Bursa tel örgü sistemleri piyasada helezon tel ve kafes tel olarak da tanınmaktadır. Fense telleri istekler ve üretim olarak aralık boyu ve göz aralığı dediğimiz şekillere gore üretilmektedir, Bursa tel örgü ve çit teknikleri piyasada en çok pvc kaplama ve galvanizli olarak üretilen kafes telleri firmamız tarafından uygulamalarını özenle yapmaktadır, kafes teli uygulamalarını profesyonel ve uzman ekiplerimizle yapmaktayız.

Yıldız Tel Örgü olarak 15 yıllık tecrübemiz ile Bursa tel çit, tel çit ürünleri üretim ve montaj alanında hizmet vermekteyiz. Yüksek kaliteli ter örgü ürünleri ve tecrübeli montaj ekibimiz ile Bursa’da tel örgü ve bütün Türkiye’de tel örgü emniyet sistemleri anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Tel örgü sistemleri metal direkler veya beton direkler arasına paslanmaya karşı dayanıklı örgü tellerin çekilmesi ile meydana getirilen emniyet sistemleridir. Tel örgü sistemlerinde kullanılan beton ve metal direklerin araları standart olarak 3 metredir.

Tel örgü kurulumunda esnasında kullanılan beton direkler ve metal direkler 50 santim kazılarak üzeri beton ile kaplanarak dikilmektedir. Tel Örgü Sistemleri Nedir?

Tel Örgü sistemleri ev, arsa, bahçe, iş yeri ve tesislerin dış sınırlarını belirlemek ve güvenlik önlemlerini arttırmak için uygulanan sistemlerdir. Tel örgü sistemleri, hem beton direkli aynı zamanda metal direkli yapılabilmektedir. Bahçenizde, tesisinizde ve arsalarınızda hırsızlığa karşı ekstara bir caydırıcılık yapmaktadır.

Dikenli tel ve jiletli teller ile yapılan tel örgü sistemleri izinsiz girişleri engelleme mevzusunda daha oldukça caydırıcılığa sahiptir.

Bahçe ve arsa ve tesisinizin sınırlarını net bir biçimde belirlemiş olacaksınız. Bu sayede izinsiz girebilecek tavuk, otlak hayvanları vb. Kedi, köpek gibi hayvanlarını da alanlarınızdan uzak tutmuş olacaksınız.

Tel örgü sistemleri bilhassa bahçe ve tarlalarınız da davetsiz gelecek olan mangalcıları da uzak tutacaktır. Bu sayede yangın riskiniz azalacak ve alanlarınız pak ve korunaklı olacaktır.

Tel örgü sistemleri alanlarınızı daraltmadan size güvenli bir biçimde sınırlarınızı kapatmanızı sağlar. Tel Örgü Sistemleri ile kendinizi ve malınızı güvende hissedeceksiniz. Bursa ve bütün Türkiye’de ustalaşmış personelimiz ile anahtar teslim tel örgü montajları yapmaktayız

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Call Now ButtonTıkla Ara