skip to Main Content
PVC Kaplı Tel örgü

Bahçe Teli Fiyatları Bursa

Bahçe Teli Fiyatları Bursa

Bahçe çiti; galvanizli tel  yada PVC kaplı telin baklava dilimi gibi örülmesiyle oluşan bahçe koruma telidir. Müşterilerimiz bahçelerinde ve arazilerinde müsait maliyeti nedeni ile boruk direkli bahçe çitini tercih etmektedirler. Boru direkli bahçe çitin de 2.50 mm. Tel kalınlığı  ve 30×30 göz aralığı tercih edilmektedir. 

Bahçe çitlerimizi tam otomatik ve yarı otomatik tel çit makinalarımızda telleri örmekteyiz. En müsait ve ucuz bahçe çit tutarları Bursa tel örgü ve panel çit sistemlerinden alınır. Bahçe çiti tutarları  istediğini göz aralığına ve telin kalınlığına bağlı olarak değişmektedir. Fazla alımlarda ayrıca tenzilat uygulanmaktadır. 80×80 ile 20×20 içinde tel örgü imalatımız vardır. PVC kaplı bahçe çiti ve galvanizli bahçe çiti fiyatları

Bahçe çevresine tel örgü tutarları ile alakalı daha net bilgiye haiz olabilmeniz için ihtiyacınız olan tel miktarını ve arzu ettiğiniz tel ve bahçe teli çeşidini bilmemiz gerekir. Etrafını çevirmeyi planladığınız alanın öcülerine haiz olduktan sonra firmamız gerekli tespitlerini sürdürür ve sizlerin de tercih edeceğiniz telin malzeme kalitesine karar vermenizin arkasından net bir biçimde sizlere fiyat seçeneklerimiz sunulur.

Bahçe teli fiyatları Bursa için modelleri arasında birçok farklı kalitede tel bulunur ve tercih edeceğiniz nitelik aynı zamanda telin kullanım ömrünü de belirler. Kaliteli malzeme tercih ederek daha uzun dönemler boyunca bahçe telleri ile koruma sağlayabilirsiniz. Firmamız bahçe teli konusunda kaliteli çeşitleri ile sizlere güvenilir hizmetler sunar.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Call Now ButtonTıkla Ara