skip to Main Content
Bursa çim Tel örgü Fiyatları

Bursa Çim Tel Örgü Fiyatları

Bursa Çim Tel Örgü Fiyatları


Bursa çim çit tel örgü fiyatları hakkında bilgi vermeden önce çim çit hakkında bilgi vermek istiyorum. Çim çit yeni nesil ürünlerden biri olarak kullanılmaktadır. Çim çitler genel olarak halı saha kullanılan çim halıdan farklı bir yapıdadır. Bundan da yeni nesil çit olarak kabul edilir. Çim çitler; çim halıdan farklı olarak sadece belirli yüzeylerde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Kullanımı kolay kolay kullanım.

Montajının kolay olmasının yanı sıra sökülmesi ve farklı bir alana taşınması oldukça pratik olmaktadır. Çim çit fiyatları bakımından da çim halıdan daha ekonomiktir.

Çim çit genel olarak güneşlerine karşı oldukça kuvvetli ve dayanıklı olan PVC’lerden inşaat olan. Birçok işlemden geçer ve bu sayede dayanıklılığını kazanır. Galvanizi yoğun tellerden üretilen bu çitler; yanmaz ya da diğer bir alev almamaktadır. Yalnızca güvenlik ve şekerlik için değil; çirkin ekran de engelleyen yapılardır.

Yeşil kalan ve estetik açıdan şık duran bu ürünlerin koşullarında kullanılabilir. Oldukça uzun ömürlü güvenilir bir tane varsayılan satın alınmamış hiçbir yerde kullanılamaz. Doğa dostu olmalarının yanı sıra yazı ve sökümü oldukça kolaydır. Çim çit panelleri; çit yüzeylerinde kullanılmaktadır.

Genel olarak kullanım alanları:


Duvar üzerine, Balkonlarda, Teraslarda, Beton Duvarlar, Tel örgü yüzey bölümlerinde, Halı sahalarda kullanılmaktadır.

Bu kullanım alanları farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Tek ilgili olarak arzu edilen kalınlık ve ebatlarda üretim yapılabilmekteyiz. Çit yükseklikleri bakımından arzu edilen ve talep edilen doğrultuda üretim yapmaktayız. Bu türe göre de çit için çim çit fiyatları yüksektir.

Çim Çit Kalitesi Nasıl Anlaşılır?


Bursa çim çit kalitesi üretildiği malzemelerden üretilmektedir. Süpürgece üretmek güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan PVC malzemelerden üretilmektedir. Bu sayede de dışarıda, direkt güneş ışınına maruz kalacak şekilde kullanılabilir. Bunun yanı sıra kalitesi, renginin solmamasıyla da anlaşılabilir. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yeşil çim çitlerin zamanla solmaz. tel çit için bizlere ulaşabilir, daha detaylı bilgi fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bursa tel örgü ve tel çit firması olarak yıllardan beri Bursa ve Türkiye genelinde, panel çit, cim çit, galvanizli çit, dikenli tel örgü, PVC kaplama tel çit, duvar üstü tel örgü, beton çit direği gibi birçok ürün yelpazemizle hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz ile her zaman sorunsuz bir şekilde hizmet ağımızı genişleterek devam etmekteyiz.

Bursa tel örgü çit sistemleri geleceğinizi koruma altına alma konusunda sizin en büyük yardımcınızdır. Bursa tel örgü çit fiyatları ile bölgede ve Türkiye genelinde en uygun fiyatlarla bahçelerinizi, evinizi, tarlanızı veya çitle çevirmek istediğini her yeri en uygun fiyatlarımızdan yararlanarak çevirebilirsiniz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Call Now ButtonTıkla Ara